Baterie podokienne – zmywanie z widokiem

Zmywanie naczyń przy oknie może być przyjemnością, zwłaszcza jeśli mamy ładny widok. Takie umieszczenie zlewozmywaka to często najlepsze rozwiązanie w kuchni, jednak wysoka wylewka baterii może utrudniać korzystanie z okna. Zastosowanie baterii podokiennych pozwala na funkcjonalną aranżację wnętrza i nawet otwieranie okna na oścież nie stanowi wtedy problemu.

W ofercie Franke znajdziemy kilka propozycji baterii przeznaczonych do montażu pod oknem, w których wykorzystano różne rozwiązania techniczne. W wybranych modelach, np. Cascada Window, mamy możliwość wyjęcia całej baterii z blatu, a elastyczne węże pozwalają na odłożenie jej obok na czas otwierania okna. W innych bateriach, takich jak Tamarin, Tincup czy Quantum obniżamy wylewkę, częściowo chowając ją w blacie roboczym. Takie rozwiązanie pozwala obniżyć wysokość wylewki z około 20 cm do 4-6 cm.

Jeśli marzy nam się zlewozmywak z widokiem na ogród lub panoramę miasta, albo żaden inny układ nie wydaje nam się lepszym rozwiązaniem, nie musimy rezygnować z pomysłu z obawy o dostęp do okna. Wystarczy dobrać odpowiednią baterię podokienną, zwracając uwagę nie tylko na funkcjonalność, ale także styl oraz jakość wykończenia. Warto także wybrać model z długą gwarancją, aby bateria bez zarzutu służyła nam przez lata.

Baterie podokienne w ofercie Franke:

Cascada Window: chromowana, z funkcją prysznica, wysokość po wyjęciu 50mm, cena 999zł

Quantum Three: chromowana, trzyotworowa, ze stałą wylewką i osobnym prysznicem, minimalna wysokość 65mm, cena 2549 zł. Quantum Two: chromowana, dwuotworowa, ze stałą wylewką, minimalna wysokość 65mm, cena 1549 zł.

Tamarin: chromowana, dwuotworowa, z wyciąganą wylewką, metalowy wąż do natrysku o dł.190 cm, minimalna wysokość 64mm, cena 1769 zł.

Tincup: chromowana, ze stałą wylewką, minimalna wysokość 42mm, cena 1499 zł.

Wszystkie modele baterii Franke objęte są 15-letnią gwarancją producenta.

 

Leave a Reply