Biała kuchnia. Urządzenia do zabudowy w białym kolorze

Biała kuchnia jest zawsze na czasie – a jej idealnym uzupełnieniem może być sprzęt AGD w tej samej kolorystyce. Takie zestawienie może przypaść do gustu szczególnie kobietom, które chcą nadać ponadczasowy charakter swoim wnętrzom. Elegancja, łatwość w utrzymaniu czystości oraz duże możliwości aranżacyjne, to tylko niektóre powody, dla których panie lubią postawić na biel!

Kuchnia w białej odsłonie to zazwyczaj minimalizm i niewymuszona elegancja, która dzięki swojej uniwersalności, sprawdzi się zarówno w niewielkim M2, jak i w domu pod miastem.

Urządzenia do zabudowy marki Freggia z linii Moderno wyróżniają się nowoczesnym, włoskim designem i funkcjonalnością. Biała zabudowa doskonale komponuje się ze sprzętem kuchennym wykonanym z metalu czy szkła, a chłodne odcienie idealnie podkreślają charakter wnętrza.

Urządzenia do zabudowy marki Freggia z linii Moderno

Biały piekarnik elektryczny do zabudowy

Nowoczesny, szklany piekarnik elektryczny do zabudowy Freggia OEME69W z serii Moderno, posiada 9 funkcji pieczenia, umożliwiając przygotowanie każdej potrawy według indywidualnych wymagań. Dodatkowo, urządzenie wyposażone jest w elektryczny grill (z opcją turbo), który stanowi zdrową alternatywę dla  tradycyjnego gotowania. Wszystkie piekarniki Freggia wyposażone są również w samoczyszczący się, tylny panel katalityczny, ułatwiający utrzymanie należytej czystości, a także powiększoną objętość wnętrza, co daje możliwość korzystania z większej liczby naczyń do pieczenia. Elektroniczny wyświetlacz i sterowanie dotykowe pozwalają na szybkie sprawdzenie czasu pieczenia i ustawienie optymalnego programu do każdego rodzaju potrawy.

Gaz na białym szkle

Dopełnieniem białego piekarnika może być elegancka płyta Freggia HC640VGTW, wykonana z wielowarstwowego szkła Triplex z żeliwnymi rusztami. Urządzenie posiada automatyczną zapalarkę w pokrętle oraz zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu, a także palnik „potrójna korona”, który ułatwia i znacząco skraca czas przygotowywania domowych posiłków. Połączenie funkcjonalności i wyjątkowego designu płyty, zachwyci  niejedną panią domu.

Biały okap

Elegancki i funkcjonalny okap nie musi zajmować wiele miejsca na ścianie naszej kuchni. Elektroniczny wyświetlacz i sterowanie dotykowe, to tylko niektóre z funkcji jakie posiada okap Freggia CHS46GTW, z panelem sterowania z białego szkła. Urządzenie wyposażone jest również w opcję „Clean air”, dzięki której możliwe jest oczyszczanie powietrza i pochłanianie nieprzyjemnych zapachów powstających podczas gotowania. Dodatkowo, okap, który możemy dowolnie wkomponować w zabudowę kuchni jest doskonałą alternatywą dla niewielkiego pomieszczenia. Urządzenie pracuje z maksymalną wydajnością 324 m3/h.

Urządzenia marki FREGGIA kosztują od 1 199 zł do 2 249 zł.

Produkty FREGGIA dostępne są w wybranych salonach ze sprzętem AGD/RTV.
Więcej informacji o asortymencie marki można znaleźć na stronie internetowej: www.freggia.pl

Leave a Reply