Chłodziarko-zamrażarka dla wymagających

 

Chłodziarko-zamrażarka Franke FSBS 6001 NF IWD XS A+ jest niezwykle pojemna. Urządzenia typu Side-by-side opracowano z myślą o osobach, które chcą przechowywać w odpowiednich warunkach duże ilości żywności, a równocześnie mieć do niej wygodny dostęp. Sprawdzą się więc w dużych rodzinach i w domach, w których gotuje się często i dużo.

Pojemność chłodziarko-zamrażarki to nie wszystko. Praktyczne wyposażenie wewnętrzne pozwala na wygodne zorganizowanie zapasów. Półki z hartowanego szkła, pojemne szuflady z przezroczystym frontem, wykorzystana przestrzeń na drzwiach, zarówno w części chłodziarki jak i zamrażarki ułatwiają korzystanie z urządzenia. Wystarczy otworzyć drzwiczki i do razu widać co gdzie leży. Wygodny dostęp do produktów to jeden z atutów tego urządzenia.

Chłodziarko – zamrażarka Franke FSBS 6001 NF IWD XS A+

Chłodziarko – zamrażarka Franke FSBS 6001 NF IWD XS A+ to sprzęt dla klientów wymagających, oczekujących najwyższej funkcjonalności. Doskonałym udogodnieniem będzie dystrybutor wody i lodu zainstalowany w drzwiczkach. Nie trzeba otwierać chłodziarki, żeby napić się świeżej wody lub wrzucić kilka kostek lodu do napoju. Najważniejsze jednak w sprzętach AGD są funkcje, które sprawiają, że urządzenia te idealnie odpowiadają na nasze potrzeby. Funkcja Super Cool nadaje się znakomicie do szybkiego schłodzenia dużych ilości żywności, na przykład po powrocie z zakupów. Kiedy temperatura uzyska optymalny poziom, funkcja automatycznie się wyłącza.

W przypadku chłodziarek wolnostojących ważną rolę odgrywa design urządzenia. Ze względu na gabaryty, chłodziarka będzie widoczna w naszej kuchni i powinna stanowić jej ozdobę. Wyjątkowa jakość wykonania, trwałe materiały oraz dbałość o detale powinny charakteryzować sprzęty wolnostojące. Taka właśnie jest chłodziarka  FSBS 6001 NF IWD XS A+, dopracowana w każdym szczególe, specjalnie z myślą o klientach, którzy stawiają na wysoki standard wyposażenia w swojej kuchni.

Chłodziarko – zamrażarka Franke FSBS 6001 NF IWD XS A+

Franke FSBS 6001 NF IWD XS A+, całkowita pojemność 604 l, wymiary 912x1770x735, klasa energetyczna A+, system No Frost,  cena detaliczna 9499zł.

 

Leave a Reply