Chłodziarko-zamrażarka – pani zima w twojej kuchni

Smukła, wysoka oszczędna i pracowita – ideały istnieją, o czym przekonuje marka Siemens, przedstawiając chłodziarko-zamrażarkę KG39EAL40.

Zimno, zimniej…

Nadchodzące Święta to czas próby dla wielu kuchni i urządzeń AGD w naszych domach. Ambitne plany kulinarne przygotowujących liczne przysmaki często przewyższają nie tylko możliwość jedzenia, ale też ilość miejsca, potrzebnego do przechowania smakołyków. Problem ten znika wraz z pojawieniem się chłodziarko-zamrażarki marki Siemens. Wyposażona w szereg szuflad i półek z możliwością regulacji ich wysokości, stwarza odpowiednio dużo miejsca i przestrzeni na zawartość, którą będziemy chcieli w niej umieścić. To właśnie dzięki półce Flex przeznaczonej na butelki, a także dzięki dwóm szufladom z przegrodą (divider box), nie tylko pomieścisz żywność, ale również zachowasz porządek w jej przechowywaniu. Wyliczając półki i szuflady, nie sposób nie wspomnieć o… indyku.

W jego przygotowywaniu wprawy nabrali z pewnością Amerykanie, jednak to do właścicieli chłodziarki marki Siemens należy umiejętność jego przechowywania. Tajemnica leży u podstaw konstrukcji specjalnej szuflady bigBox, znajdującej się w zamrażarce. Jej prawie 30 – to cm wysokości ścian bocznych bez problemu pomieszczą największe opakowania mrożonek typu family size, a nawet wspomnianego indyka, a gdy będziemy potrzebować miejsca na jeszcze większe produkty, możemy wyjąć wszystkie szuflady z zamrażalnika i w pełni go zagospodarować.

Wygodny i niedrogi chłód w prezencie

Uporządkowaną zawartość chłodziarko-zamrażarki wspiera także technologia LowFrost. Pod wdzięcznie brzmiącym hasłem kryje się niezwykle przydatna funkcja łatwego rozmrażania. Dzięki specjalnemu drenowi wody, a także zastosowaniu izolacji dookoła parownika, wewnątrz urządzenia nie tworzą się bryły lodu, a czas odmrażania ulega znaczącemu skróceniu. O komfort użytkowania chłodziarko-zamrażarki dba również specjalny filtr węglowy airFresh, o którego wymianę nie trzeba się już martwić. Jego aktywne działanie zapewnia świeże powietrze wewnątrz urządzenia, pochłaniając tym samym intensywne zapachy. Filtr ten, będący na wyposażeniu chłodziarki szczególnie doceniany jest zwłaszcza wtedy, gdy półki uginają się od ciężaru przysmaków, a takim okresem są z pewnością Święta, które nie muszą być drogie. I choć na wybór prezentów chłodziarka wpływu mieć nie może, to dzięki najwyższej klasie energetycznej A+++, zadba o niskie rachunki w ciągu całego roku, przyczyniając się tym samym do ochrony środowiska.

Symbol: KG39EAL40                                    
Klasa energetyczna A+++
Elektroniczna regulacja temperatury
Filtr węglowy airFresh
Tryb wakacyjny
Wyświetlacz LCD
Pojemność 336 litrów
2010 x 600 x 650 mm            
Cena:  4509 zł

Leave a Reply