Cztery kuchenne wnętrza i cztery kuchenne osobowości

Pokaż mi swoją kuchnię, a powiem Ci, kim jesteś… – nie ma pomieszczenia, które wyrażałoby naszą osobowość tak wyraźnie, jak kuchnia. Wystarczy rzut oka, by dostrzec, co jest ważne dla jej właściciela. Villeroy & Boch prezentuje cztery kuchenne wnętrza i cztery kuchenne osobowości.

W stylu vintage – świadomi designerzy

Z jednej strony purystyczne formy, z drugiej ? stylowe i oryginalne dodatki. Właściciele takiego wnętrza świadomie łączą nowoczesne meble z antykami od babci. Otwarta i przestronna kuchnia odzwierciedla ich miejski styl życia. Mieszkanie traktują jak port. To świadomi designerzy. I kosmopolici. A jakie wybierają sprzęty? Z pewnością zlewozmywak Timeline od Villeroy & Boch, z charakterystyczną baterią kuchenną Steel Shower z matowej stali nierdzewnej. Eleganckie wzornictwo dzięki montażowi na równi z powierzchnią blatu i przestronna komora ? stylowo i bardzo funkcjonalnie! A na stole kolekcja La Classica Contura, której klasyczny design inspirowany jest wyjątkowo pięknymi rotundami i kopułami największych europejskich katedr.

fot. Villeroy & Boch

 

Angielski ogród – nowocześni ekolodzy

Przytulnie i czarująco. W stylu angielskim. Dom z ogrodem, a w nim – goście traktowani jak domownicy. Jego właściciele przygotowują świeże i zdrowe posiłki – z regionalnych i sezonowych składników. Uprawiają własne zioła i warzywa. Cel – naturalnie i ekologicznie. Tradycjonaliści? Niekoniecznie – nowocześni ekolodzy, którzy w kuchni czują się naprawdę szczęśliwi. Podkreśla to dwukomorowy zlewozmywak z dekorem od Villeroy & Boch. Wyróżnia go prostota i funkcjonalność – głębokie komory zapewniają komfort użytkowania. W takim wnętrzu muszą pojawić się kwiaty – rozkwitają we wszystkich barwach i o każdej porze roku. By nie zabrakło ich na stole, dba kolekcja Mariefleur od Villeroy & Boch inspirowana ogrodem Moneta w Giverny. Teraz i stół stanie się kolorową, pachnącą letnią łąką!

fot. Villeroy & Boch

 

Mocny design – ambitni szefowie kuchni

Przede wszystkim ? przestronnie. Geometryczne formy i zdecydowane barwy. Kuchnia to miejsce, w którym jej właściciele mogą wyrazić swoją osobowość. Gotowanie to ich pasja. Metodą prób i błędów dochodzą do perfekcji. To ambitni szefowie kuchni, którzy cenią sobie profesjonalizm. Dlatego wybierają Metric Art od Villeroy & Boch – imponująco przestronny zlewozmywak, który zachwyca mocnym designem. Wyraziste, szerokie krawędzie i geometryczny kształt to elementy charakterystyczne dla tej linii. Niezbędnym elementem wyposażenia kuchni są dla nich ostre noże – stworzone dzięki współpracy Villeroy & Boch z firmą Miele. Za ich pomocą ambitny szef kuchni starannie przygotuje najbardziej wymyślne dania.

fot. Villeroy & Boch

 

Funkcjonalność ponad wszystko – poszukujący single

W tym wnętrzu wszystko jest praktyczne i funkcjonalne – od mebli po najmniejsze akcesoria. To mieszkanie dla silnych i niezależnych osobowości. Priorytetem jest dla nich życie zawodowe. Nie mają czasu na skomplikowane zabawy w kuchni. Poszukujący single decydują się więc na jednokomorową umywalkę Subway 60, która idealnie sprawdzi się w niewielkim wnętrzu. Głęboka, praktyczna komora zapewni dużo miejsca, a nowoczesne wzornictwo przykuje uwagę. Dopełnienie tej kuchennej aranżacji stanowi kolekcja porcelany stołowej Artesano Original, która umiejętnie łączy prostotę form z bogactwem materiałów.

fot. Villeroy & Boch

Leave a Reply