Dekoracyjne patelnie – granitowy design w kuchni

W kuchni przygotowujemy i często również spożywamy nasze posiłki. O ich atrakcyjności decydują nie tylko odpowiednio skomponowane składniki, ale również właściwa oprawa poszczególnych potraw.

Dekoracyjne patelnie Granita firmy Galicja

Dekoracyjne patelnie Granita firmy Galicja

Podobnie jak podczas obiadów czy kolacji dekoracyjna zastawa korzystnie działa na nasze zmysły tak samo eleganckie garnki, rondelki czy rozmaite naczynia, w których przyrządzamy dania mogą sprawić, iż gotowanie stanie się prawdziwą przyjemnością. Najwyższa jakość, funkcjonalność i dobrze komponujący się z wystrojem pomieszczenia design niezbędnych w każdej kuchni akcesoriów to w dzisiejszych czasach bardzo cenione połączenie. Bo przecież znacznie lepiej pracuje się nam wszystkim w otoczeniu miłych dla oka przedmiotów, nawet jeśli musimy wykonywać powtarzające się czynności.

Dekoracyjne patelnie Granita firmy Galicja

Dekoracyjne patelnie Granita firmy Galicja

Oryginalnym pomysłem na aranżację nowoczesnej kuchni jest umieszczenie w pomieszczeniu okładzin ściennych, blatów czy zlewozmywaków z modnym, nawiązującym do świata natury, granitowym motywem. Ten granitowy design jest wspaniałą ozdobą wnętrza, ożywia go, czyniąc bardziej interesującym i eleganckim.  Ale naturalny odcień granitu może pojawiać się także na niezbędnych w każdej kuchni garnkach i patelniach. Przyrządzane w nich potrawy wyglądają wspaniale, pobudzają zmysły i wybornie smakują.
Najnowsza kolekcja Granita firmy Galicja posiada wszystkie niezbędne cechy, jakie powinny charakteryzować praktyczne i jednocześnie nowoczesne patelnie. Ich nieprzywieralna wewnętrzna powłoka, nie zawierająca substancji PFOA przypomina strukturę granitu o beżowej barwie. Ten naturalny element wzorniczy wprowadza do wnętrza kuchni miłe ciepło, budząc równocześnie pozytywne skojarzenia z czasami, kiedy nasi przodkowie używali kamienia do przygotowywania potraw na palenisku.

Dekoracyjne patelnie Granita firmy Galicja

Dekoracyjne patelnie Granita firmy Galicja

Patelnie posiadają grube dno, o bardzo dobrej przewodności ciepła, co pozwala na szybkie uzyskanie równomiernej temperatury na całej powierzchni. Antypoślizgowy, silikonowany, gustownie wykończony uchwyt chroni użytkownika przed poparzeniem.

W linii Granita znajdują się patelnie o średnicy zwiększającej od 18 cm do 30 cm. Jej uzupełnieniem jest patelnia do naleśników i do grilla oraz uroczy kuchenny gadżet, czyli niewielka patelnia mini o średnicy 14 cm. Kolekcji Granita, poza patelniami specjalnego przeznaczenia do naleśników i grilla, możemy używać także na kuchenkach indukcyjnych. Już wkrótce do tej unikatowej linii dołączą eleganckie garnki. Całość utworzy estetyczną, zainspirowaną przez świat przyrody kompozycję, która doskonale zaprezentuje się w każdej nowoczesnej kuchni.

Dekoracyjne patelnie Granita firmy Galicja

Dekoracyjne patelnie Granita firmy Galicja

Dekoracyjne patelnie Granita o ładnym, naturalnym wzornictwie podkreślają piękno potraw, a ich funkcjonalne zalety sprawiają, iż gotowanie staje się zajęciem łatwym i przyjemnym.

Leave a Reply