Elegancka i funkcjonalna stal w kuchni

Stal nierdzewna to nie tylko materiał praktyczny, wykorzystywany do produkcji wielu kuchennych akcesoriów. Naczynia i rozmaite użyteczne gadżety z niej wykonane są również gustowną ozdobą pomieszczenia. Ładna, stonowana barwa często w połączeniu z  kolorowymi dodatkami pasuje do każdego stylu aranżacji.

Obok stalowej armatury na szczególną uwagę zasługują garnki, rondelki, patelnie, rozmaite pojemniki spożywcze oraz sztućce i kolekcje dekoracyjnych akcesoriów. Całość tworzy zestaw eleganckich kształtów doskonale komponujący się z innymi sprzętami wchodzącymi w skład wyposażenia kuchni.

fot. Galicja dla Twojego Domu

Stalowy garnek z 5. warstwowym dnem, dostępny w czterech praktycznych pojemnościach, ze znajdującą się we wnętrzu specjalną miarką, zaopatrzony w nitowane i pokryte silikonem uchwyty może być podstawowym elementem tego wyposażenia. Podobnie jak rondelki z użyteczną przeźroczystą pokrywą i funkcjonalnym kapslowym dnem akumulującym ciepło, które umożliwia gotowanie z małą ilością wody. Dzięki niemu zostają zachowane cenne odżywcze składniki potraw.

fot. Galicja dla Twojego Domu

Znakomitym uzupełnieniem stalowej kolekcji są czajniki, o ładnie wyprofilowanych kształtach ze stalowym gwizdkiem umieszczonym przy wlocie i praktycznym mechanizmem wbudowanym w rączkę ułatwiającym otwarcie gwizdka.  Rączka i pokrywa posiadają dekoracyjne elementy w atrakcyjnych barwach.

Stal nierdzewna odznacza się trwałością i odpornością na działanie czynników zewnętrznych. I co ważne, naczynia z niej wykonane można wykorzystywać na wszystkich rodzajach kuchenek, również indukcyjnych.

fot. Galicja dla Twojego Domu

Do tak wyposażonej kuchni warto dodać pojemniki spożywcze ze stali nierdzewnej połączonej ze szkłem i dodatkami z kolorowego tworzywa. Na kawę, cukier, przyprawy, oliwę czy ocet, czyli wszystkie składniki używane do przygotowania potraw. Bez tych gustownie wyglądających gadżetów nie można wyobrazić sobie dzisiaj dobrze funkcjonującej kuchni.

Stal nierdzewna świetnie sprawdza się także w kolekcjach drobnych akcesoriów, do których należą tak użyteczne przedmioty jak noże, łyżki do spaghetti, łopatki do mięsa czy otwieracze do puszek. W zestawieniu z wysokiej jakości tworzywem w pięknych, wiosennych barwach doskonale ożywiają stalową aranżację.

Naczynia i praktyczne kuchenne gadżety wykonane z tego, jakże dekoracyjnego materiału świetnie pasują do klasycznego i nowoczesnego wystroju kuchni. Ładne profile, estetyczne wykończenia oraz szara barwa z delikatnym połyskiem, często wzbogacona kolorowymi wstawkami przyciągają uwagę, nadając wnętrzu elegancki charakter, a przygotowywanym tu posiłkom uroczysty wymiar.

Galicja dla Twojego Domu, Garnek NDZ Tio 1,8 L. Cena brutto: 44,75 zł
Galicja dla Twojego Domu, Garnek NDZ Tio 2,5 L. Cena brutto: 51,15 zł
Galicja dla Twojego Domu, Garnek NDZ Tio 3,4 L. Cena brutto: 55,95 zł
Galicja dla Twojego Domu, Garnek NDZ Tio 5,8 L. Cena brutto:70,34 zł
Galicja dla Twojego Domu, Czajnik nierdzewny 3l. Cena brutto:79,94 zł
Galicja dla Twojego Domu, Rondel PRIMO NDZ 16cm. Cena brutto:39,96 zł brutto
Galicja dla Twojego Domu, Pojemnik szklany 1400 ml. Cena brutto:17,58 zł
Galicja dla Twojego Domu, Dozownik do przypraw Oil 200 ml. Cena brutto:10,75 zł

Leave a Reply