Kolorowe naczynia na wiosnę i lato

Coraz częściej docierające do nas ciepłe promienie słońca sprawiają, iż mamy ochotę na długie spacery na łonie przyrody i weekendowe wyjazdy w góry. Budzimy się do życia, nasze ciało potrzebuje ruchu i zwiększonej liczby witamin, niejednokrotnie rezygnując z tłustych posiłków mięsnych na rzecz warzyw i owoców. Niektórzy z nas z ochotą odwiedzają kluby fitness i gabinety odnowy biologicznej by odpowiednio przygotować ciało do zbliżającego się sezonu urlopowego.

fot. Galicja

fot. Galicja

Jednak nie tylko osoby zainteresowane pozbyciem się zbędnych kilogramów oraz oczyszczeniem organizmu sięgają po kolorowe dary natury. Wiosną, gdy za oknem robi się coraz cieplej, mamy większą ochotę na owoce, nawet te importowane; pomarańcze, banany, kiwi czy mango.  Przyrządzamy z nich smakowite, wielobarwne sałatki z dodatkiem bakalii, pełne witamin soki bądź pyszne sorbety, w sam raz na upalne dni. Spożywane na balkonie, werandzie lub w ogrodzie świetnie wpływają na nastroje, będąc równocześnie doskonałym poczęstunkiem dla naszych gości.

fot. Galicja

Kolorowe potrawy wymagają odpowiedniej zastawy stołowej, idealnie komponującej się z wiosenno-letnim krajobrazem i podkreślającej ich niepowtarzalny smak. Piękne szklane talerze, miski i salaterki pomieszczą pomysłowe warzywno-owocowe dania obiadowe. Na zakończenie posiłku w pucharku o filigranowej formie należącym do tej samej kolekcji możemy podać deser; własnoręcznie zrobione lody lub pełen naturalnej słodyczy owocowy mix. Wszystko w naczyniach z przeźroczystego szkła, z delikatnym zielonym, niebieskim, żółtym lub pomarańczowym akcentem widocznym na dnie. Całość wygląda tak imponująco, że przypomina oryginalne dzieło sztuki.

fot. Galicja

Te ożywiające wnętrze kuchni i ozdabiające stoły naczynia znajdziemy w kolekcji Colors firmy Galicja. W czterech liniach wzorniczych znajdują się talerze, szklanki, salaterki, miseczki i najnowsze w ofercie – pucharki.  Każda linia wyróżnia się charakterystycznym dla siebie kolorem dna.

Pucharek Colors, Galicja
Kolor: pomarańczowy, żółty, zielony, niebieski
Materiał: szkło
Wysokość: 11 cm
Średnica: 11 cm
Pojemność: 410ml

Leave a Reply