Kompaktowe urządzenia do nowoczesnej kuchni

Linia czterech urządzeń Franke Crystal Steel compact jest doskonałym połączeniem szwajcarskiego pragmatyzmu i włoskiego wyczucia piękna. Piekarnik, piekarnik parowy, mikrofalówka i ekspres do kawy do zabudowy, w ustandaryzowanym wymiarze 45 cm, należą do systemu Crystal, w którym stal szlachetna łączy się ze szkłem.

Kompaktowe wyposażenie kuchni zdaje egzamin z funkcjonalności i gwarantuje pełne spektrum kulinarnych możliwości. Projektanci Franke dostarczają rozwiązania, które śmiało można określić jako ponadczasowe. Najwyższej próby wzornictwo nie boi się upływu lat, a uzupełniające się funkcje poszczególnych urządzeń spełnią oczekiwania rozrastającej się rodziny czy kolejnych domowników.

Franke Crystal Steel – seria kompaktowa:

Piekarnik parowy Franke, o pojemności 35 litrów, wyposażony w 5 funkcji, w zestawie dwie blachy do pieczenia, w tym jedna perforowana –  Cena detaliczna 4799 zł.

Piekarnik parowy Franke Crystal Steel

Kuchenka mikrofalowa kombi to połączenie kuchenki mikrofalowej wyposażonej w grill z tradycyjnym pieczeniem „gorącym powietrzem”. Pojemność 32 litry.   Cena detaliczna 4899 zł.

Kuchenka mikrofalowa Franke Crystal Steel

Piekarnik elektryczny wyposażony w 9 funkcji zadowoli nawet bardziej zaawansowanych w sztuce kulinarnej użytkowników. Rozmaite kombinacje grzałek, rozmrażanie, grill, funkcja Multi Power, termoobieg pomogą optymalnie dobrać  parametry pieczenia do przygotowywanej potrawy.  Cena detaliczna 3499 zł.

Piekarnik elektryczny Franke Crystal Steel

Serię urządzeń kompaktowych do zabudowy dopełnia wysokociśnieniowy ekspres do kawy.  Dozownik kawy z regulowaną wysokością i  regulacją grubości mielenia kawy. Cena detaliczna  8499 zł.

Ekspres do kawy Franke Crystal Steel

Leave a Reply