Nowa bateria kuchenna: design i wygoda

Przy wyborze armatury kuchennej użytkownicy kierują się przede wszystkim ergonomią, jakością, wykończeniem, a także perfekcyjnym dopasowaniem do zlewozmywaka. Nowa  bateria Franke D-Plus Pull-Out wraz z odpowiednim zlewozmywakiem stworzy niezwykle komfortową strefę wody.

Bateria D-Plus Pull-Out nie tylko świetnie się prezentuje, ale jest również wygodna w użyciu. Z pewnością stanie się idealnym pomocnikiem w utrzymaniu czystości w naszej kuchni i ułatwi codzienne przygotowywanie posiłków. Dzięki wyciąganej wylewce z funkcją prysznica dokładniej umyjemy warzywa czy owoce i szybko rozprawimy się ze stertą brudnych naczyń.

Nowa  bateria Franke D-Plus Pull-Out

Nowa bateria Franke D-Plus Pull-Out

Bateria D-Plus Pull-Out jest niewielka, poręczna i wyjątkowo cicha. Dodatkowo wyposażona została w trwałą, innowacyjną głowicę ceramiczną, dzięki czemu wytrzyma nawet bardzo intensywną eksploatację.

Chromowaną baterię D-Plus Pull-Out, o neutralnym kształcie, z łatwością dopasujemy do każdego zlewozmywaka Franke – od nowoczesnego z materiału Tectonite®, po klasyczny ze stali szlachetnej czy z Fragranitu+. Bateria D-Plus Pull-Out to pewność najwyższej jakości, wytrzymałości i komfortu. Nie straszna jej ciężka praca, a to naprawdę duży plus dla Twojej kuchni!

Nowa  bateria Franke D-Plus Pull-Out

Nowa bateria Franke D-Plus Pull-Out

Wszystkie baterie firmy Franke objęte są 15-letnią gwarancją.
Cena: 1 399 zł

Leave a Reply