Nowa seria chłodziarek i chłodziarko-zamrażarek do zabudowy

Marka Bosch przedstawia nową serię chłodziarek i chłodziarko-zamrażarek do zabudowy. Serię SmartCool reprezentują cztery nowe urządzenia, dostępne w sprzedaży już od stycznia 2013 roku.

Jak dwukrotnie przedłużyć świeżość warzyw i owoców?

Włożyć je do szuflady – odpowiedziałaby chłodziarka z serii SmartCool. Do szuflady? – zapyta większość z nas. Nic w tym w dziwnego. Inżynierowie marki Bosch, nieustannie opracowujący najnowsze technologie, także i tym razem stanęli na wysokości zadania. Dzięki innowacyjnej szufladzie HydroFresh radość ze świeżych owoców i warzyw trwa dwa razy dłużej!

Na przykład jabłka przechowywane tradycyjne stracą swoją świeżość i wszelkie wartości odżywcze po ok. 50 dniach, a po umieszczeniu ich w komorze HydroFresh pozostaną przydatne do spożycia nawet do 120. dniach! Jak to możliwe? Sposobem na osiągnięcie pożądanego rozwiązania jest specjalnie suwak, za pomocą którego z łatwością można ustawić optymalny poziom wilgotności dla produktów znajdujących się w środku. Dzięki jej podwyższonemu poziomowi owocowe i warzywne zapasy na długo pozostaną chrupiące i zdrowe. Nie bez znaczenia pozostaje również pofałdowana powierzchnia dna szuflady, dzięki której produkty są chronione przed zbierającą się wodą.

Funkcjonalne i elastyczne wnętrze

Poza najistotniejszą cechą nowej serii chłodziarek, jaką jest dbałość o świeżość i wartości odżywcze zapasów, warto również zwrócić uwagę na wnętrze urządzeń SmartCool. Tym, co je wyróżnia są z pewnością półki, dopasowane do największych potrzeb. Łatwa do wysunięcia, szklana półka Easy Access Shelf, dzięki wysokiej na 2,5 cm krawędzi, staje się doskonałym zabezpieczeniem pod rozlaniem czegokolwiek na pozostałe półki chłodziarki, a wyjątkowa, dwudzielna konstrukcja półki VarioShelf pomieści niestandardowo wysokie naczynia.

Ponadto, wysokość wszystkich półek chłodziarek serii SmartCool można dowolnie zmieniać, w zależności od potrzeb i wielkości naczyń, jakie chcemy na nich umieścić. Dodatkową zaletą urządzeń jest wydzielone, specjalne miejsce na masło, które utrzymuje je w odpowiedniej temperaturze i dba o uporządkowanie wnętrza chłodziarki.

Wykończone metalowymi aplikacjami zaskoczą nie tylko funkcjonalnością, ale również nienachlanym i eleganckim wzornictwem. Bogate i funkcjonalne wnętrze chłodziarki doskonale uzupełnia także podświetlenie LED oraz wygodny wyświetlacz cyfrowy, sterowany dotykowo (Touch Control Electronic).

Strefa zamrażania

Nowością, dzięki której zamrażalnik SmartCool staje się jeszcze większy i przez to dopasowujący się do naszych indywidualnych potrzeb jest VarioZone.  Opracowana strefa umożliwia wyjęcie wszystkich szuflad i półek lub pozostawienie produktów tylko na półkach. W ten sposób zwiększa się pojemność zamrażalnika, w którym bez najmniejszego problemu zmieścimy naprawdę duże przetwory.

Leave a Reply