Nowe garnki – gwarancja wieloletniego użytkowania

Eksperymentowanie w kuchni stało się ostatnio modnym sposobem spędzania wolnego czasu, warto więc pamiętać o odpowiednich naczyniach. Zapewnią one komfortową pracę w kuchni i sprawią, że nasze potrawy będą zdrowsze i smaczniejsze.

Wspólne gotowanie zyskało popularność zwłaszcza wśród młodych osób, które chętnie odkrywają nowe smaki.  Czas spędzony w kuchni będzie jeszcze przyjemniejszy, jeżeli wybierzemy naczynia, które usprawnią gotowanie i pozwolą wygodnie przyrządzić nawet najtrudniejsze dania. Dzięki nim gotowanie stanie się prawdziwym momentem wytchnienia. Marka Gerlach, wychodząc naprzeciw wymaganiom osób dbających o trwałość i wygląd naczyń kuchennych, wprowadziła do swojego portfolio dwie linie solidnych garnków o niebanalnym wzornictwie, które doskonale sprawdzą się w każdej kuchni.

fot. Gerlach

Garnki z linii Smart i Solid idealnie wkomponują się w każdą przestrzeń kuchenną i są gwarancją wieloletniego użytkowania. Ich wysokiej jakości towarzyszy oryginalny i zarazem klasyczny design. Dlatego też naczynia te spełnią wymagania klientów, dla których istotna jest jakość oraz funkcjonalność wyposażenia kuchennego – podkreśla Agnieszka Cichewicz, Brand Manager w firmie Gerlach.

fot. Gerlach

Dostępne są dwa zestawy garnków z serii Smart. Pierwszy z nich złożony jest z 6 elementów, między innymi rondla z pokrywką 16 cm, garnka z pokrywką 20 cm i patelni z pokrywką 24 cm. Cena za komplet wynosi 449 zł. Drugi zestaw zawiera 9 elementów, takich jak rondel z pokrywką 16 cm, garnki z pokrywką 16 cm, 18 cm, 20 cm oraz patelnia 24 cm z powłoką teflonową DuPont Teflon Select. Koszt zestawu wynosi 799 zł.

fot. Gerlach

Linia Solid obejmuje 2 komplety garnków. W skład pierwszego wchodzi 5 elementów: rondel pokrywką 16 cm, garnek z pokrywką 20 cm oraz patelnia o średnicy 24 cm. Cena zestawu wynosi 399 zł. Dostępny jest także zestaw obejmujący 9 elementów: rondel z pokrywką 16 cm, garnki z pokrywką 18 cm, 20 cm, 24 cm i patelnia z powłoką teflonową 24 cm DuPont Teflon Select. Komplet kosztuje 749 zł.

Leave a Reply