Nowy robot kuchenny. Kuchenne przygotowania do pikniku

Sezon na piknik w pełni – wysokie temperatury i intensywne promienie słoneczne skłaniają do spędzania wolnego czasu w lesie lub nad jeziorem. Na świeżym powietrzu apetyt wszystkim dopisuje, by go zaspokoić można przygotować z nowym robotem kuchennym Oliwia, kilka prostych przekąsek.

Robot kuchenny Oliwia model MRK-10

By piknik był udany potrzebne są trzy podstawowe elementy: piękna pogoda, wygodny koc i pyszne przekąski. W łatwym i szybkim przygotowaniu tego ostatniego elementu pomoże praktyczny robot kuchenny, taki jak nowa Oliwia model MRK-10 od firmy MPM.

Świeże warzywa z hummsem: marchewkę, selera, ogórki itp. można pokroić w równe słupki używając malaksera i odpowiedniej tarczy. Jednocześnie, w robocie Oliwia można uruchomić blender, w którym będzie przygotowywał się hummus. Wystarczy połączyć cieciorkę z pastą sezamową, oliwą, czosnkiem i niewielką ilością soku z cytryny.

Napój owocowy: by przygotować orzeźwiający sok wystarczy użyć przystawki do cytrusów i wycisnąć pomarańcze oraz grejpfruty. Jeżeli ktoś woli bardziej kwasowy smak można również dodać jedną cytrynę. Natomiast, z owoców jagodowych, napój można przygotować w specjalnej przystawce wirującej.

Babeczki lub ciasto: mieszadło do ciasta lub do ubijania piany z białek pomoże w przygotowaniu babeczek na deser. Dodatkowo, wygodna łopatka ułatwi przełożenie masy do foremek. Gdy zdecydujemy się na jabłecznik, przydatna okaże się także tarcza do ścierania owoców.

Praktyczne akcesoria i funkcje w nowym robocie kuchennym Oliwia marki MPM sprawiają, że gotowanie pozbawione jest najbardziej żmudnych i czasochłonnych czynności, takich jak: siekanie, mieszanie, ścieranie, rozdrabnianie, zagniatanie ciasta, miksowanie, ubijanie, krojenie w plastry, wyciskanie soku. Ponadto, optymalny rozmiar, nóż i tarcze ze stali nierdzewnej oraz schowki na akcesoria pozwalają na wygodne korzystanie i przechowywanie urządzenia nawet w małych kuchniach.

Robot kuchenny Oliwia model MRK-10

Cena: 279 zł
Funkcje:

siekanie, mieszanie, ścieranie, rozdrabnianie, zagniatanie ciasta, miksowanie, ubijanie, krojenie w plastry, wyciskanie soku
3 prędkości + funkcja PULSE
możliwość jednoczesnej pracy blendera i malaksera

Wyposażenie:

przystawka wirująca do soku
wyciskacz do owoców cytrusowych
misa malaksera o pojemności 1,5 l
dzbanek blendera o pojemności 1,5 l
mieszadło do ciasta
mieszadło do ubijania piany z białek
nóż ze stali nierdzewnej
tarcze ze stali nierdzewnej:
– tarcza dokrojenia w plastry
– tarcza dofrytek ikrojenia warzyw w słupki
– tarcza o małych otworach dościerania warzyyw iowoców
– tarcza odużych otworach dościerania warzyw iowoców
– tarcza doucierania ziemniaków
praktyczne schowki na akcesoria
łopatka

Leave a Reply