Okap podszafkowy: czysta i świeża kuchnia

Smaczny obiad czy wykwintna kolacja smakują lepiej, gdy nie spożywa się ich w oparach przed chwilą gotowanych potraw. Nowy, produkowany w Polsce okap podszafkowy firmy MPM pomoże pozbyć się nadmiaru zapachów. Ze względu na swoje niewielkie wymiary, sprawdzi się zarówno w aneksach kuchennych, jak i niedużych kuchniach.

Okap MPM-50-PX-51 niweluje zapachy powstające podczas przygotowywania posiłków, a także zapobiega osadzaniu się wilgoci oraz tłustych cząsteczek na szafkach, ścianach i kuchennej podłodze. Urządzenie podłączone do komina wentylacyjnego doskonale sprawdza się w funkcji wyciągu, wydmuchując powietrze z mieszkania. Po zamontowaniu filtrów węglowych okap może pracować też w obiegu zamkniętym jako pochłaniacz, oczyszczając powietrze z tłuszczów, dymu i zapachów.

Okap podszafkowy (INOX) MPM-50-PX-51

Trzystopniowa regulacja prędkości pozwala dostosować pracę urządzenia do potrzeb i jednocześnie zmniejszyć zużycie energii. Przykładowo, podgrzewając jedynie obiad w jednym garnku, w zupełności wystarczy włączyć pierwszy zakres pracy wyciągu. Natomiast, podczas gotowania kilku dań jednocześnie trzeci stopień prędkości o wydajności 420m3/h, skutecznie usunie wszystkie powstające opary i zapachy.

Okap MPM-50-PX-51 wyposażony jest w halogenowe oświetlenie, umieszczone w przedniej części na bokach urządzenia, które znacząco ułatwia gotowanie w ciemnych kuchniach. Ponadto, urządzenie wykonane jest z materiałów łatwych do utrzymania czystości. Dzięki temu, nie tylko pomaga w oczyszczaniu powietrza, ale również gwarantuje estetyczny wygląd pomieszczenia.

Okap podszafkowy (INOX) MPM-50-PX-51
Cena: 249 zł
Funkcje:
materiał: inox satyna
zakres prędkości: 3-stopniowy
sterowanie: manualne (przyciski)
możliwość pracy jako pochłaniacz (z filtrem węglowym)

Wyposażenie:
filtr aluminiowy: 2 szt.
filtr węglowy: w opcji
Parametry techniczne:
szerokość: 50 cm
masa urządzenia netto: 4,7 kg
masa urządzenia brutto: 6 kg
wydajność: 420m3h
poziom hałasu: LWA = 51-64db (A)
oświetlenie: 2x35W (halogen)
wylot powietrza: ø120mm

Leave a Reply