Oryginalne i praktyczne składane akcesoria silikonowe

Aby dobrze zorganizować prace domowe potrzebujemy wielu funkcjonalnych i komfortowych w użytkowaniu akcesoriów. Niektóre z nich zaskakują praktycznymi rozwiązaniami i linią wzorniczą. Sprawdzają się zarówno w domu, jak i na działce, w ogrodzie a nawet podczas wypadów za miasto.

Do grupy akcesoriów, które łączą walory użytkowe z estetycznym wyglądem, należy na pewno linia Compact marki Galicja dla Twojego Domu. Kolekcja obejmuje kilka elementów wykonanych z wysokiej jakości tworzywa połączonego z silikonem, które mogą nam towarzyszyć dosłownie wszędzie, gdyż ich wielką zaletą jest możliwość prostego i szybkiego składania oraz rozkładania, a także niewielka waga. Po złożeniu nie zajmują wiele miejsca, więc powiesimy je na ściennym haczyku lub schowamy do szafki. Bez problemu zmieszczą się też w torbie, plecaku czy bagażniku. Silikon jest materiałem bardzo praktycznym w użyciu. Elastyczny, trwały i łatwy w utrzymaniu w czystości nie pochłania zapachów. Akcesoria występują w modnej biało-szarej kolorystyce, która idealnie wpisuje się w każdy wystrój wnętrza.

Do domu i ogrodu

Wiaderka Compact dostępne w dwóch pojemnościach – 5 l i 10  posłużą nam zarówno do przechowywania produktów, na przykład owoców czy warzyw, jak i do ich zbierania. Latem zabierzemy je na działkę i do ogrodu, by przynieść w nich smakowite efekty swojej pracy, jesienią zaś wyruszymy z nimi na grzybobranie. Kiedy spełnią swe funkcje, w prosty sposób złożymy wiadra delikatnie naciskając na górną część. Po złożeniu będą miały niewielkie rozmiary, więc nie zajmą cennej przestrzeni kuchennej.

fot. Galicja dla Twojego Domu

fot. Galicja dla Twojego Domu

W kuchni i na tarasie

Pojemna i wygodna w eksploatacji miska silikonowa pomieści rozmaite produkty. W przeciwieństwie do naczyń szklanych nie obije się i nie stłucze. Możemy zabrać ją również na piknik, posłuży nam wówczas do serwowania przekąsek, sałatek czy owoców. Nie zajmuje wiele miejsca, więc bez trudu zmieści się w podręcznym bagażu. Materiał, z którego została wykonana pozwala na sprawne umycie jej zarówno pod wodą z kranu jak i w górskim strumieniu.

fot. Galicja dla Twojego Domu

fot. Galicja dla Twojego Domu

fot. Galicja dla Twojego Domu

Niezawodna w domu, niezbędna na urlopie

Miska-zlew to wspaniałe rozwiązanie do kuchni, która została wyposażona w jednokomorowy zlewozmywak.  Sprawdza się szczególnie wtedy, gdy musimy przygotować posiłek dla dużej liczby osób i potrzebujemy nieco więcej przestrzeni do mycia naczyń. Miska-zlew Compact ma stabilne nóżki i wygodne do przenoszenia uchwyty, dzięki którym ustawimy ją w dogodnym miejscu na przykład na ociekaczu zlewozmywaka lub blacie kuchennym. Posiada również niezwykle praktyczny odpływ, który pozwala na łatwe usuniecie z niej wody. Jest doskonałym gadżetem na wszelkie wyprawy za miasto, szczególnie z noclegiem w przyczepie kempingowej lub pod namiotem i wszędzie tam, gdzie mamy ograniczony dostęp do wody.

fot. Galicja dla Twojego Domu

fot. Galicja dla Twojego Domu

W parze z miską-zlewem

Świetnym uzupełnieniem strefy zmywania jest przenośna suszarka silikonowa. Posiada powierzchnię do suszenia naczyń i specjalne przegrody na sztućce oraz zapewniające jej stabilność ustawne nóżki. Podobnie jak wszystkie elementy kolekcji łatwo się składa i po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca, umieścimy ją zatem na półce w szafce lub schowamy do niewielkiej torby podróżnej.

fot. Galicja dla Twojego Domu

fot. Galicja dla Twojego Domu

Praktyczna i estetyczna linia akcesoriów Compact oszczędza domową przestrzeń i ułatwia codzienne funkcjonowanie podczas urlopu. Przyda się zwłaszcza w małych mieszkaniach, docenią ją również właściciele działek i ogrodów, a także amatorzy pikników i biwaków na łonie natury.

Kolekcja Compact marki Galicja dla Twojego Domu:
Miska silikonowa składana, cena brutto: 19,99 zł
Suszarka do naczyń silikonowa składana, cena brutto: 19,99 zł
Wiadro silikonowe składane 10 l, cena brutto: 19,99 zł
Wiadro silikonowe składane 5 l, cena brutto: 17,99 zł.
Zlew, miska z opływem silikonowa składana, cena brutto: 19,99 zł

Leave a Reply