Robot kuchenny z przystawką do krojenia w kostkę

Bosch prezentuje robot kuchenny z unikalną przystawką do krojenia w kostkę Cube Cutter.

Kostka została pokrojona

Idealnie równa kostka nie wymaga już sprawnych rąk szefa kuchni. Od teraz równe części owoców, warzyw, serów i wędlin przygotujesz w kilka sekund bez żadnego wysiłku. Wystarczy, że tę żmudną czynność powierzysz unikalnej przystawce do krojenia w kostkę Cube Cutter. Dzięki niej bez trudu przygotujesz wykwintne zupy, popularną sałatkę jarzynową, dania warzywne i wiele innych potraw. 

Kompletny zestaw tarcz ze stali szlachetnej gwarantuje uzyskiwanie pewnych rezultatów krojenia w plastry i wiórki. Tarcza Julienne umożliwi pokrojenie warzyw i owoców w cienkie słupki, idealne dla dań kuchni azjatyckiej. Zaskocz domowników, przyrządzając kurczaka w czterech smakach, czy wieprzowinę w sosie słodko-kwaśnym. Po pysznym obiedzie wykonanie słodkich deserów i musów ułatwi specjalny nóż do drobnego siekania, rozdrabniania i miksowania owoców, warzyw, czekolady itd. Dzięki całej gamie opcjonalnych przystawek, mając jedno urządzenie mamy niczym nieograniczoną możliwość  wyczarowywania najróżniejszych dań.

fot. Bosch

Robot, który  dba o nasze bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo użytkowników gwarantują specjalne sylikonowe przyssawki, zapobiegające przesuwaniu się robota podczas pracy. Urządzenia wyposażono także w system uniemożliwiający włączenie robota w przypadku złego podłączenia wyposażenia. Po skończonej pracy wszystkie elementy można zmywać w zmywarce.

fot. Bosch

Robot kuchenny MCM68885

Silnik o mocy 1250 W
45 funkcji
Płynna regulacja prędkości + funkcja pracy pulsacyjnej, wyświetlacz LED
Cube Cutter: przystawka do krojenia warzyw, owoców i wędlin w równą kostkę
Duża misa o pojemności 3,9 l i mikser o pojemności 1,5 l
Uniwersalny nóż do rozdrabniania, siekania i miksowania
Cena ok.: 769 zł

Leave a Reply