Rzymskie wakacje bez wychodzenia z domu

Gorąco! Nareszcie! Espresso doppio w promieniach słońca, pizza na Piazza di Spagna, a na danie dnia –  risotto z kieliszkiem wina przy blasku świec. Brzmi kusząco? Poczuj smak rzymskich wakacji… nie wychodząc z domu. Zacznij od kawy – podanej w filiżance La Classica Contura, a potem zamów posypane parmezanem parpadelle – na talerzu  La Classica Nuova – najlepiej na balkon, albo do łóżka, gdzie wygodnie pomarzyć o słonecznych wojażach. Buongiorno Roma!

Classica – Bella!

Poznaj piękno. Villeroy & Boch przedstawia: La Classica Nuova i La Classica Contura – zastawa stołowa o bogatej tradycji i nowoczesnych kształtach. Za formą kolekcji stoi pomysł stworzenia nowoczesnej interpretacji klasycznego kanonu piękna. Wyzwanie podjęte – efekty zadziwiające – cieszą oczy koneserów, intrygują poszukiwaczy dyskretnego luksusu. Przywodzą na myśl tętniące ponadczasową elegancją wieczne miasto Rzym.

La Classica Nuova od Villeroy & Boch

Powrót do korzeni

Kształty „rzymskich” kolekcji La Classica Nuova i La Classica Contura nawiązują zarówno do korzeni tradycyjnego wzornictwa Villeroy & Boch, jak i do rozwiązań współczesnego, minimalistycznego stylu. Potwierdzają regułę niestarzejącej się klasyki. Zwłaszcza pod włoskim niebem, gdzie czas płynie wolniej, a na tarczy zegara – zamiast wskazówek, kolejne godziny odmierzają pobudzające esspresso i słodkie cappuccino.

La Classica Nuova od Villeroy & Boch

W kolekcji La Classica Nuova znajdują się zarówno tradycyjne elementy zastawy stołowej, takie jak talerze, filiżanki, półmiski, dzbanki, a także idealnie komponujące się z nimi szklane elementy zastawy – m.in. świeczniki i szklane obrączki na serwetki.

La Classica Nuova od Villeroy & Boch

Wzorowane na antyku

Czysta biel nie jest jedynym rozwiązaniem proponowanym przez Villeroy & Boch. Idealne dopełnienie gładkiej kolekcji La Classica Nuova stanowi kolekcja La Classica Contura, której kopułowy kształt podkreślają delikatne linie oraz graficzne wzory.

La Classica Contura od Villeroy & Boch

Teraz możesz tworzyć aranżacje zgodne z porządkiem antycznej kolumnady. Pośród subtelnie zdobionych talerzy i filiżanek z geometrycznie wygiętym uszkiem, ułóż liście akantu, a ich nieskazitelnie białe powierzchnie i wnętrza, wypełnij włoskimi przysmakami. Wakacje to czas obfitości – niech stół ugina się od rzymskich inspiracji!

Leave a Reply