Suszarka do grzybów: robimy zapasy na zimę

Sezon grzybowy rozpoczął się na dobre i grzybiarze wracają z lasu z pełnymi koszami. Zamiast suszyć zbiory przez kilka dni na sznurkach w kuchni lub pilnować ich suszenia w piekarniku, można skorzystać z nowej suszarki do grzybów MSG-02 firmy MPM, która ułatwi i przyspieszy cały proces.

By delektować się zupą z suszonych borowików, czy wigilijną kapustą, nie trzeba już spędzać wielu godzin w kuchni na nadziewaniu na nici grzybów, rozwieszaniu ich w kuchni, czy pilnowaniu w piekarniku. Szybsze suszenie zapewni suszarka MSG-02 firmy MPM – wystarczy oczyścić zbiory, rozłożyć je na sitach i włączyć urządzenie. Dodatkowo, obieg gorącego powietrza dokładnie odparuje wodę i odpowiednio zabezpieczy grzyby przed gniciem.

Suszarka do grzybów MSG-02 firmy MPM ma 3-stopniową regulację nadmuchu gorącego powietrza, co pozwala w urządzeniu suszyć również owoce, warzywa, zioła oraz kwiaty. Urządzenie posiada pięć pojemnych sit. Dodatkowo, możliwość zmiany ich wysokości sprawia, że bez problemu można ułożyć w nim zarówno większe kapelusze grzybów, jaki i kawałki owoców. Natomiast przeźroczyste sita ułatwiają bieżącą kontrolę procesu suszenia.

Morele, śliwki, jabłka, pomidory, buraki, marchew, grzyby, dzięki suszarce MSG-02 można przygotować obfite zapasy na zimę, bez dużego nakładu pracy i czasu.

Suszarka do grzybów MSG-02
Cena: 119 zł
Opis:
– szybko i skutecznie suszy: grzyby, owoce, warzywa, kwiaty i zioła
– średnica sita 33 cm
– 3-stopniowa regulacja nadmuchu gorącego powietrza
– 5 przeźroczystych sit z możliwością regulacji wysokości

Leave a Reply