Zgrany duet: kuchnia i drewno

Współcześni projektanci wnętrz, a także miłośnicy nowoczesnego designu niezmiennie cenią drewniane aranżacje. Już wkrótce MILVAI zachwyci swoich klientów propozycją klasycznych akcesoriów kuchennych wykonanych z drewna i bambusa oraz unikatowych produktów z drewnianymi elementami.

Od 27 lutego koneserzy dobrego smaku będą mogli oddać się zakupowemu szaleństwu, wybierając spośród starannie wyselekcjonowanych produktów dostępnych w kampanii „Zgrany duet: kuchnia i drewno”. Drewniane akcesoria kuchenne, które znajdziemy w propozycjach przygotowanych przez MILVAI dodadzą prestiżu każdemu wnętrzu.

fot. MILVAI

Drewno z charakterem

Drewno to naturalny, ekologiczny i uniwersalny materiał. Ma zdecydowany charakter, silną konstrukcję i nigdy nie wychodzi z mody. W ofercie MILVAI miłośnicy pięknych i unikalnych przedmiotów znajdą wyjątkowe akcesoria wykonane z drewna i bambusa, które nadadzą kuchni niepowtarzalny, ciepły wygląd. Wśród nich m.in. drewniany pojemnik na pieczywo, bambusowy stojak na książki kucharskie, zestaw drewnianych przyborów kuchennych, a także niecodzienną deskę do krojenia z praktycznym sitkiem.

fot. MILVAI

Drewniany mix

Drewno kojarzy się z dobrym smakiem i wyrafinowanym gustem. Jego naturalny charakter i barwa pasują do niemal każdego stylu. Niewątpliwą zaletą drewna oraz bambusa jest również to, że w doskonały i wyrazisty sposób łączą się z innymi materiałami. Eleganckie, bambusowe pudełko na herbatę, czy silikonowe łyżki z bambusową rączką, które znajdziemy w propozycjach MILVAI to idealne połączenie funkcjonalności, wysokiej jakości materiału oraz niezwykłego wyczucia estetyki.

fot. MILVAI

Leave a Reply