Zlewozmywak dopasowany do indywidualnych potrzeb

Nie zawsze łatwo jest znaleźć zlewozmywak idealnie pasujący do naszej kuchni. Szczególnie w przypadku wnętrz nietypowych i oryginalnych rozwiązań aranżacyjnych. Z pomocą przychodzi firma Deante, która zaprojektowała serię komór podblatowych Arabeska. Pozwalają one na stworzenie zlewozmywaka doskonale dopasowanego do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Arabeska to linia komór podwieszanych stworzona przez firmę Deante w odpowiedzi na potrzeby osób, które szukają rozwiązań skrojonych na miarę ich potrzeb. Znaleźć w niej można cztery produkty – niezwykle eleganckie, wykonane z najwyższej jakości stali szlachetnej komory zlewozmywaków, które instalowane są w specjalnie przygotowanych otworach blatów kuchennych. Daje to możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni kuchennej, w której ukryty w blacie zlewozmywak będzie nienachalnym i eleganckim dodatkiem do wystroju.

Proponowane przez Deante rozwiązanie doskonale sprawdza się w nietypowych wnętrzach, np. małych kuchniach, w których nie ma miejsca na duże zlewozmywaki i liczy się każdy wolny centymetr blatu. Komory nie posiadają ociekaczy, dzięki czemu zajmują bardzo małą powierzchnię blatu, którą można zaaranżować według własnych potrzeb. Można je także montować w wyspach kuchennych, jako podstawowy lub dodatkowy zlewozmywak używany do prac kuchennych, jak mycie i płukanie warzyw czy owoców. Podwieszane komory Arabeska docenią z pewnością osoby, które zdecydowały się na instalację zmywarki i nie potrzebują dużego zlewozmywaka do mycia naczyń, który i tak ma stanowić tylko praktyczne uzupełnienie wyposażenia kuchni. Montaż komór w odpowiednio przygotowanym blacie jest niezwykle łatwy i gwarantuje ich stabilność. Konstrukcja zlewozmywaka sprawia zaś, że prawie w całości ukryty jest on pod powierzchnią, co znacznie ułatwia utrzymanie blatów w czystości. Brak wystających krawędzi pozwala bez trudu zgarniać do komory i spłukiwać okruchy i nieczystości pozostałe np. po przygotowaniu posiłków.

W linii Arabeska dostępne są cztery produkty – od niewielkiej komory o owalnym kształcie, poprzez stylową okrągłą o średnicy 375 mm aż po klasyczne, prostokątne komory w dwóch rozmiarach – 340x400mm oraz 450x400mm. Można instalować je samodzielnie lub łączyć, tworząc pojemne i praktyczne zlewozmywaki dwu- lub półtorakomorowe. Produkty z linii Arabeska najlepiej sprawdzą się w połączeniu z blatami konglomeratowymi, których brzegi można łatwo zabezpieczyć przed działaniem wody i wilgoci. Proste i niezwykle eleganckie wzornictwo komór sprawia, że przypominają efektowne misy, które stanowią gustowny dodatek do każdego rodzaju wnętrza. Sprawdzą się doskonale w kuchniach nowoczesnych, jak i klasycznych, a subtelny kolor szlachetnej stali, z której zostały wykonane, doskonale komponuje się zarówno z jasną, jak i ciemną kolorystyką wnętrza.

Komora podblatowa, Arabeska
Wymiary: 165x300x130
Cena brutto: 469zł
fot. Deante

Komora podblatowa, Arabeska
Wymiary: 340x400x180
Cena brutto: 519zł
fot. Deante

Komora podblatowa, Arabeska
Wymiary: 450x400x180
Cena brutto: 589zł
fot. Deante

Komora podblatowa, Arabeska
Wymiary: 375×200
Cena brutto: 629zł
fot. Deante

Leave a Reply